Titulinis - Albertjano Klinika
Daktaro Albert Albertjan klinikoje

patyrusių ir profesionalių specialistų komanda

suteiks Jums aukščiausios kokybės sveikatinimo, gydymo, reabilitacijos ir medicininės kosmetologijos paslaugas.

ozono terapija klaipedoje
Ozono terapija

Ozono terapija plačiai naudojama gydant širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinamojo trakto, infekcines, onkologines ir kitas ligas. Ozonas atkuria nusilpusią imuninę sistemą, pagerina bendrą savijautą ir nuotaiką.

Daugiau+
skausmo gydymas klaipedoje
Skausmo gydymas

Nežmoniškai gelia sąnarius? Susuko sprandą? Taip surakino stuburą, kad net iš lovos išlipti sunku? Saujomis geriame tabletes nuo skausmo, trinamės tepalais…  Kaip išsivaduoti iš šio užburto lėtinio skausmo rato?

Daugiau+
grožio procedūros klaipedoje
Grožio procedūros

Mūsų specialistai parinks jums tinkamiausią procedūrą. Kosmetologo konsultacijos mūsų klinikoje yra nemokamos. Saugiausia estetines procedūras atlikti medicinos klinikoje, kurioje dirba profesionalūs medikai.

Daugiau+

Tyrimai

Tyrimai

Mūsų klinikoje atliekamos profilaktinės tyrimų programos, ligų diagnostika bei visi būtiniausi tyrimai. Užtikriname kvalifikuotas paslaugas ir individualų požiūrį į kiekvieną pacientą.

Produktai

ozonosan produkcija

Klinikoje galite įsigyti Ozonosan odos priežiūros priemonių ir Santegra maisto papildų. „Dr. A.  Albertjan klinika“ vienintelis įgaliotas „Dr.Hänsler Ozonosan“ (Vokietija) atstovas Baltijos šalyse.

Atsiliepimai

Dėkojame, savo pacientams už nuoširdžius atsiliepimus! Ačiū! Visus atsiliepimus rasite paspaudus mygtuką.