Apie mus - Albertjano klinika
Dr. A. Albertjan klinika

Sveikesniam Jūsų gyvenimui

Dr. A. Albertjan klinikoje patyrusių ir profesionalių specialistų komanda suteiks Jums aukščiausios kokybės sveikatinimo, gydymo, reabilitacijos ir medicininės kosmetologijos paslaugas. Klinikoje naudojami tik moderniausi medikamentai, garsiausių ir patikimiausių Europos gamintojų aparatūra, tik aukščiausios kokybės vienkartinės priemonės ir geriausios kosmetinės medžiagos.

Apie kliniką

   Dr. A. Albertjan klinika savo veiklą pradėjo 2006 m., kaip „Mirameda“ klinikų tinklo Klaipėdos filialas. 2015 m., siekdami aukštesnių gydymo ir aptarnavimo standartų, Dr. Albertjan klinika atsiskyrė nuo tinklo ir pradėjo veikti savarankiškai.

   Klinikos įkūrėjas, gydytojas A. Albertjan visada siekė rasti būdą natūraliai pagerinti pacientų sveikatą, „perkrauti“ organizmą ir galiausiai jam pavyko. Tai – ozono terapija. A. Albertjaną drąsiai galima vadinti Lietuvos ozono terapijos tėvu, mat jis yra vienintelis specialistas Baltijos šalyse, įvaldęs ir tradicinius skausmo gydymo metodus ir taikantis ozono terapiją. Visą dešimtmetį jis tobulino pasaulyje paplitusias gydymo ozonu metodikas ir kūrė savąsias, tad šiandien galime pasigirti didžiausia Lietuvoje patirtimi gydymo ozonu srityje! Gydytojas A. Albertjan yra Pasaulinės Skausmo draugijos ir Europos ozono terapeutų asociacijos narys, nuolat keliantis kvalifikaciją užsienyje bei reguliariai dalyvaujantis tarptautiniuose kongresuose.

   Pagrindinė Dr. A. Albertjan klinikos veikla yra kompleksinis, įvairaus skausmo gydymas, sveikatinimas ozonu bei estetinė medicina. Klinika visoms procedūroms atlikti renkasi tik geriausių gamintojų medžiagas ir techniką, taikomos moderniausios gydymo priemonės. Klinikoje konsultuoja ir gydo tik patyrę, ilgamečiu darbu gerą vardą ir reputaciją užsitarnavę gydytojai-specialistai.

   Šiandien dr. Albertjan klinikos pasididžiavimas – ypatinga, tradicinės ir netradicinės medicinos metodų sintezė, individualus sveikatinimo ir gydymo parinkimas kiekvienam pacientui ir aukščiausi aptarnavimo standartai.

   Į mūsų kliniką pacientai grįžta dėl kokybiškų, veiksmingų paslaugų bei individualaus požiūrio į kiekvieną atvejį, nuoširdaus rūpesčio pacientu. Džiugiausia, kai pacientai lankosi ne dėl užpuolusių ligų, o profilaktiškai – periodiškai tikrindami sveikatą ir su mūsų pagalba darydami viską, kad ją palaikytų ir pagerintų, jie užkerta kelią rimtiems susirgimams, taip tausodami ne tik save, bet ir savo finansinius išteklius.

   Visuomenėje vyraujanti nuomonė, kad esą žmogus suserga dėl amžiaus, ar dėl streso yra neteisinga, išties, dažniausiai ligų priežastimi tampa asmeninis aplaidumas, rūpesčio savimi stoka. Rekomenduojame bent du kartus per metus atlikti ozono terapiją, pasirinkti optimalų darbo ir poilsio rėžimą, palaikyti fizinį aktyvumą, sveikai maitintis. Vartokite tik kokybiškus maisto papildus, kuriuos mielai padės išrinkti mūsų klinikos specialistai.

   Dr. A. Albertjan klinikoje gydomi ir sunkūs susirgimai. Tradicinės medicinos taikomų priemonių arsenalas yra ganėtinai ribotas, dažniausiai taikomos problemos sprendimo priemonės yra medikamentai arba operaciją, kai tai visai nėra būtina – per daugelį patirties metų, teko susidurti su atvejais, kai negavę norimo rezultato po operacijos, pacientai kreipiasi į mus ir sulaukia veiksmingos pagalbos.

   Dr. A. Albertjan klinikoje taikoma estetinės medicinos šaka, taip vadinamoji anti-aging (prieš senėjimo) metodika, kurios metu stengiamės sustiprinti organizmo mechanizmus, kovojančius prieš senėjimą. Mes nenaudojame užpildų, kurie lygina raukšles, dirbtinai išpūsdami veidą, ar botulotoksino, kuris paralyžiuoja veido mimikas – mes tikime, kad žmogus būna gražus kiekviename amžiaus etape. Padėti jūsų odai natūraliai atjaunėti ir išlaikyti tą jaunystę kuo ilgiau, gali ozonas, odai naudingas medžiagas iš vidaus teikianti mezoterapija, paties organizmo ląstelėmis odą jauninantis PRP plazmoliftingas.

  Atliksime visus reikalingus tyrimus, nustatysime, kokių medžiagų, mikroelementų trūksta jūsų organizmui, padėsime pakoreguoti mitybą, prireikus, parinksime jums geriausius maisto papildus. Jei norite gerai jaustis, stebinti aplinkinius natūraliu grožiu, ilgai nesenti, tiesiog, ateikite į mūsų kliniką -esame tam, kad jums padėtumėme!

Straipsniai

dermatologe gyd. J.Cesiene

OZONO TERAPIJA STIPRINASI IR PATYS GYDYTOJAI

Daugiau+