Dėkojame, savo pacientams už nuoširdžius atsiliepimus! Ačiū!

Turėjau daug problemų su sveikata. Po dešimties dienų ozono terapijos kurso jaučiuosi labai gerai. Ankščiau, prieš ozono terapijas aš pavydėjau energingiems žmonėms, o  po procedūrų aš pati spinduliuoju energija.

Labai malonus aptarnavimas, nuoširdus kolektyvas. Dėkoju Jūsų kolektyvui už profesionalumą ir nuoširdumą.

Su pagarba,

Laima Beniušienė

Mano vaikystė praėjo Sibire. Sunku buvo su avalyne, pašalom kojas. Arti šešiasdešimt metų šaldavo žiemą pastoviai kojas. 2006 metais, po ozono procedūrų pajutau kojose šilumą. 2007 metais procedūras kartojau. Kojose visą laiką jaučiu šilumą net su plonom kojnėm, ko jau nebesitikėjau. Albertjano klinikoje labai malonus personalas.  Esu dėkinga visam personalui už sugrąžintą sveikatą. Ypatingai gydytojui Albertjan.

Petrikienė, Gargždai

Aš pensininkė, turinti nemažą metų naštą ir didelę kraitelė įvairiausių ligų. Kiekvieną rytą išbusdavau su galvos skausmais. Svaigdavo galva, akyse lakstė musytės. Einant mėtydavo į šalis, dusdavau ir smarkiai kankino neišgydomi juosmens skausmai.

Sužinojusi apie ozono terapiją ryžausi ten kreiptis. Ir nenusivyliau. Atvykusi buvau maloniai priimta. Gydytojas mane dėmesingai išklausęs, paskyrė ozono terapijos procedūras. Po pirmos procedūros pajutau palengvėjimą, o pasibaigus gydymui mano ligų kraitelė liko tuščia, išskyrus juosmens skausmus. Gyd. Albertjanas padarė blokados procedūrą ir dabar galiu laisvai vaikščioti.

Labai esu dėkinga Gyd. Albertjanui už man sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą. Taip pat nuoširdžiai dėkoju med. seserim  švelnius adatų dūrius ir nuoširdų rūpestingumą. Administratorei už malonų priėmimą. Visam kolektyvui linkiu sėkmės darbe, sveikatos ir laimės jų asmeniniame gyvenime.

P.Stanienė, Klaipėda

Apie ozono terapiją išgirdau iš kolegės, kuri sako, kad ir šiandien yra energingesnė, nors Albertjano klinikoje lankėsi prieš metus. Plačiau apie šią terapiją paskaičiau internete.

Nutariau pamėginti ir aš, nesnuo vaikystės sergu širdies reumatu, tinsta kojos, padidėjo cholesterolio ir cukraus kiekis kraujyje.

Atvykusi į kliniką buvau maloniai nustebinta profesionaliu aptarnavimu, šiltu, paprastu žmogišku bendravimu per visą lankymosi laikotarpį.

Atlikau visas 10 ozono terapijos procedūras. Jau po pirmo seanso pasijutau energingesne, pagerėjo nuotaika, dingo sunkumas kojose.

Nuoširdžiai dėkoju administratorei ir slaugytojoms  kurių dėka laikas procedūrų metu buvo lyg senų, gerų draugių pasišnekučiavimas.

Tariu nuoširdų ,,Ačiū‘‘, linkiu sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime visam darniam Jūsų kolektyvui!

Milda, Pagėgių sav.

Ozono terapiją pirmą kartą praėjau prieš tris metus. Po procedūros (10 kartų) man pradingo astma (buvo lengva forma, naudojau hormoninius vaistus).  Taip pat sustiprėjo bendrai organizmas.

Dabar po trijų metų pakartoju ozono procedūrą-terapiją, nors dėl astmos neturiu problemų, tik padidėjo bendras jautrumas į oro permainas, padažnėjusi sloga.

Skaitau man ozono procedūros labai padeda. Ačiū!

Gintaras, Klaipėda

Labai dėkoju Gydytojui ir visam personalui už suteiktą sveikatą, nes dabar jaučiuosi kaip naujai gimusi, nes visi skausmai, kurie mane kankino, praėjo. Nebeskauda nugara, širdis, galva ir jaučiuosi puikiai. Dar kartą dėkoju, kad esate ir padedate žmonėms.

Su pagarba,

Janina Slipkienė

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiam Albertjano klinikos kolektyvui už susigrąžintą džiaugsmą, tikėjimą rytojumi, norą gyventi, padėti kitiems.

Ozono terapiją atlikau pirmą kartą.  Jau po pirmos procedūros užplūdo energija, kurios man taip trūko. Po kelių procedūrų dingo silpnumas, sugrįžo gyvenimo džiaugsmas. Po viso kurso jaučiuosi puikiai.

Ačiū ačiū Jums visiems: med.sesutėms,  administratorem.

Telydi Jūsų darbus Dievo palaima ir žmonių šypsenos!!!

Aš Jus myliu !

Jūratė Raibužienė, Klaipėda

Aš sergu kvėpavimo nepakankamumu,  išplėstine fibroze  ir kt. Buvau labai blogos būklės – negalėjau kvėpuoti, dusau, negalėjau vaikščioti. Po 10 ozono terapijos procedūrų mano sveikatos būklė ženkliai pagerėjo.

Dėkoju gyd. Albertui Albertjanui . Ypatinga padėka sesutėms už jų nuoširdų rūpestį, švelnumą, puikų aukštos kvalifikacijos aptarnavimą.

Linkiu Jums sėkmės darbe ir gyvenime. Kaip būtų gera, kad visi medicinos darbuotojai būtų tokie kaip Jūs, deja…

Antanas Čižas 80metų, Klaipėda

Esu labai dėkinga visam personalui už malonų ir gerą aptarnavimą. Ozono terapija suteikė jėgų, sveikatos ir geros nuotaikos.

Linkiu būti ir toliau tokiems atidiems ir maloniems mums ligoniams.

Sveikatos, geros kloties.

Zita Savockienė, Klaipėda

Ačiū ,, Albertjan klinikos‘‘ kolektyvui už nuoširdų gydymą ozono terapija. Jaučiuosi po 10 seansų žvali  ir nuotaikinga. Iki tol buvau pavargusi  ir be nuotaikos, dabar skraidau kaip ant sparnų, dėka Jūsų atsiradusios klinikos ir nuoširdžių darbuotojų.

Nuoširdus ačiū už suteiktą sveikatą.

Aldona Adomavičienė, Telšiai

Atėjau dėl užleisto celiulito, dėl kurio gėdijausi rodytis paplūdimyje, pirtyse, baseine. Man 54 metai, nepadėjo nei sportavimas, nei kremai. Tada perskaičiau apie ozono terapiją ir nutariau išbandyti.

Praėjau poodinių infekcijų kursą (8 procedūros), kompresines terapijas ir vaakuminio masažo (8 kartai) kursą. Rezultatai atėjo ne iš karto, tačiau pabaigoje matėsi žymus pagėrėjimas: išsilygino duobės, pagerėjo oda, sumažėjo šlaunų apimtys 2cm. Be to pagerėjo bendra savijauta. Tikiuosi šią žiemą nesirgti. O ateityje pasistengsiu reguliariau palaikyti profilaktiškai procedūrų rėžimą, kad kuo ilgiau bučiau sveika ir patenkinta savo išvaizda.

Širdingai ačiū visoms darbuotojoms  už kantrybę, supratingumą ir atsidavusį darbą.

Gražių švenčių!

Dalia

Ozonas išgelbėjo mane ir mano šeimą! Jaunystėje atrodė – sveikatos užteks visa gyvenimui. Nuo besaikio rūkymo, bei alkoholio vartojimo mano organizmas buvo labai užterštas, maniau iki pensijos neišgyvensiu, širdis naktimis ,,sustodavo‘‘, atsirado aritmija,  galvoje ,,šaudydavo‘‘ kaip iš pistoleto. Todėl atsisakiau alkoholio, nustojau rūkyti, bet kraujagyslės liko užterštos. Druskininkuose gydytojas rekomendavo ozono terapiją. Klaipėdoje radau,,Albertjano kliniką‘‘. Pradėjau 4 ozono procedūrų kursus per 4 metus.

Man suėjo 66 metai, kai šeimoje atsitiko nelaimė – sūnui reikėjo persodinti inkstą. Žinojau, kad pats artimiausias variantas – tėvo inkstas. Vilniuje ištyrė mane ,,nuo nagų iki plaukų‘‘ ir pasirodė, kad galiu padėti. Per 4 metus ozono terapija atstatė mano organizmą iki donoro laipsnio.

Labai dėkingas vyr. Gydytojui  Albertui Albertjanui ir visam kolektyvui už sugrąžintą sveikatą.

Kviečiu visus Klaipėdos krašto gyventojus naudotis proga atnaujinti savo organizmą, atitolinti senatvę, tapti fiziškai aktyviems.

Voitiech Deniuš, Rusnės gyventojas

Man 62 metai. Ozono terapiją pradėjau 2013m. kovo 27 dieną. Skaudėdavo galvą, šalo kojas ir rankas. Būdavo visam kūnui šalta. Rankų ir kojų pirštai būdavo pamėlę. Naktį tirpdavo rankas. Būdavau mieguistas, nebuvo darbinės energijos. Kraujas buvo tirštas. Gėriau jau kelis metus vis stipresnius vaistus nuo kraujo tirštėjimo. Buvo prastas regėjimas. Jau po pirmos terapijos pajutau šilumą visame kūne.  Po 2 procedūrų pasitikrinau kraujo tirštumą – buvo geras ir vaistus gerti nutraukiau. Priėmus vis daugiau procedūrų jaučiausi vis geriau ir geriau. Po paskutinės dešimtos ozono terapijos pagerėjo regėjimas, kraujo spaudimas, sustiprėjo visas organizmas. Širdingai dėkoju maloniai aptarnaujančiam personalui.

Vytautas, Šilalės r. Bilioniai.

Man 72 metai ir buvau labai nusivylusi gydytojais. Sužinojau, kad yra tokia procedūra su ozonu. Sugalvojau gal ir man padės, nes buvo begalinis galvos skausmas, svaigimas iki priepuolių. Ir taip vargau metus laiko. Kai pabandžiau ozoną – viskas praėjo ir šiandien jaučiuosi sveika. Labai dėkoju visam personalui. Labai geras, linksmas, nuoširdus ir malonus.

Labai dėkinga.

Stefa

Mielos pagyvenusios moterys!

Visą gyvenimą, visas jėgas atidavėt vyro, vaikų problemoms spręsti. Pagaliau atsikvošėkit ir susirūpinkit savo sveikata! Esu 78 metų dirbanti vaikų gydytoja. Taikiausi prie geriančio vyro, auginau 2 sūnus, padėjau auginti anūkus (o dabar ir proanūkę). Laksčiau pas „internetinių“ mamų vaikus. Jaučiu, kad greit numirsiu ir niekas ačiū nepasakys, visų pinigų į grabą nenusinešiu. Susiradau „Sveikatos eleksyrą“ – Dr. A. Albertjan kliniką. Prieš ozono terapiją, paėjus  greičiau keletą žingsnių ar lipant į II –V aukštą pajausdavau dusulį ir turėdavau sulėtinti pailsėti. Dabar einu kaip 40 metų, net pabėgu.

Nuo išsiplėtusių venų viena koja, pėda patindavo, net į batuką negalėdavau įsiauti, skaudėjo keliai. Dabar ir venos sumažėjo ir kelio sąnariai neskauda. Lyg ir geriau girdžiu, matau. Tik apie vyrus galvoti nesinori.

Siūlau pabandyti Ozono terapiją. Labai ačiū visam personalui.

Gerb. ,,Albertjano klinikos’’ gydytojai ir seseles,

Norėčiau labai padėkoti už pagerėjusią savijautą, miegą, sumažėjusį cukraus kiekį kraujyje. Lankausi jau ketvirtą kartą ir stebiuosi kolektyvo nuoširdumu ir profesionalumu. Labai dėkingi su žmona gyd. Albertjanui už injekcijas, kurios padėjo išsivaduoti nuo beprotiškų peties skausmų.

Stiprybės ir sėkmės Jūsų nuostabiam kolektyvui.

Jonas Šaltis, Kretingalė

Turėjau daug problemų su savo sveikata. Visur kreipiausi, bet viskas veltui. Paskutinė viltis buvo ateiti į privačią ,,Albertjano kliniką‘‘ . Tai ačiū gydytojui Albertjanui. Man nebeskauda kojų, nebetinsta ir nebetirpsta rankos. Jaučiuosi labai gerai. Mano būklė pagerino ozonas. Suteikė daug energijos.

Ačiū visam personalui, kurios tave sutinka su meile ir šypsena ir su gera nuotaika. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie mano sveikatos.

Su pagarba,

Genovaitė

Čia gali būti ir Jūsų atsiliepimas apie mūsų kliniką.

Atsiliepimus galite rašyti el.paštu: info@albertjanoklinika.lt