AKTYVUOTOS DEGUONIES HIPERTERMINĖS KAPSULĖS TERAPIJA

Moderniausias būdas palaikyti jūsų grožį ir ilgaamžiškumą

Ne invazinis * Efektyvus * Atpalaiduojantis * Detoksikuojantis * Skatinantis svorio metimą

ozono_kapsule

DEGUONIS IR MŪSŲ SVEIKATA

Siekiant išlaikyti optimąlią sveikatos būklę, žmogaus ląstelėms reikalingas tinkamas deguonies kiekis. Kaip ir daugelis pirmuonių, virusai, bakterijos ir grybai beveik visi yra anaerobiniai (anaerobinis – „gyvenantis be oro”). Tai reiškia, jog šie mikrobai nėra prisitaikę gyventi deguonies erdvėje. Saugiai prisotinus organizmą (išskyrus plaučius) aktyvuotu deguonimi, ligas sukeliantys mikrobai, kurie nėra prisitaikę gyventi deguonies pilnoje erdvėje, galiausiai nustoja egzistuoti.
Deguonies terapijos, įskaitant ir ozono terapiją, yra veiksmingos, nes prisotina kūną deguonies atomais. Dioksido deguonis ir jo produktai yra labai veiksmingi oksidatoriai: jie neutralizuoja atliekas, toksinus ir mikrobus.

HIPERTERMINĖS AKTYVUOTOS DEGUONIES TERAPIJA

Hiperterminė ozono terapija yra vienas iš veiksmingiausių kūno detoksikacijos ir ozonavimo būdų.

Šiuo metodu ozonas patenka į kūną per odą sėdint karštoje garų kapsulėje-pirtyje. Kai odos poros nuo garų atsiveria, ozonas absorbuojasi į organizmą transdermiškai (per odą). Tada dalis ozono įsiskverbia į kraują, limfos ir poodinį riebalų sluoksnius, kur aktyvuoja oksidacijos-detoksikacijos procesus. Kadangi didžioji dalis toksinų kaupiasi limfoje ir riebiliniame audinyje, šis metodas yra efektyviausias būdas pašalinti juos iš organizmo. Oda yra didžiausias toksinus šalinantis organas, dauguma toksinų pasišalina prakaituojant, tokiu būdu taupant kepenų ir inkstų darbą.
Šio proceso metu stimuliuojamas imuninės sistemos veikimas, kuris sulėtina bakterijų ir virusų augimą. Šis procesas nėra naujas, jis įrodytas daugeliu medicininių tyrimų.

Hipertermija yra labai veiksminga technika, egzistuojanti daugelį metų. Tai sukelia „simuliacinio karščiavimo” reakciją, kuri stimuliuoja organizmo imuninę sistemą ir atsparumą. Kartu su ozonu tokia terapija tampa ženkliai veiksmingesne. Kadangi toksinai yra oksiduojami ir pašalinami iš organizmo, riebalinis sluoksnis, kaupiantis toksinus, tampa nereikalingas ir pasišalina. Tai įrodo numestas svoris po ozono garų kapsulės-pirties terapijos. Taip pat pastebima tendencija, jog po šios procedūros oda tampa lygi, švelni ir be dėmių. Pašalinus toksinus iš sistemos, daugelio organizmo funkcijų yra atsistatomos ir jis sveiksta pats, natūraliai. Kartais ozono panaudojimas garų pirtyje po nuoseklaus gydymo gali sukelti “gydomąją krizę”, kuri jaučiama kaip lengvas peršalimo sindromas. Tai yra ženklas, jog vyksta gijimo procesas. Po detoksikacijos oda tampa gyvybingesne ir pradeda „kvėpuoti”, kas be abejo, pagerina bendrą organizmo imunitetą.

KAS YRA AKTYVINTO DEGUONIES KAPSULĖS?

kapsule2

Pacientas atsisėda į hiperterminę garų kapsulę, tačiau galva lieka kapsulės išoreje, tad žmogus gali kvėpuoti kambario oru (arba deguonimi kaip įprasta deguonies sesijose). Atsisėdus į garų kapsulę, aplink kaklą sandariai apvyniojamas rankšluostis.

Specialiai įrengtas apiputimas, esantis prieš paciento veidą tiekia jonizuotą deguonies srovę, kuri aprūpina žmogų grynu deguonimi kvėpavimui, siekiant užtikrinti kuo didesnį deguonies prisotinimą kraujyje.

Aktyvuoto deguonies infuzijos proceso metu ozonas reaguoja su H2O virsdamas sterilizuojančiu reaktyviu junginiu H2O2 odos paviršiuje. Tad H2O2 yra absorbuojamas per išsiplėtusias odos poras ir patenka į kraujotaką ir limfos sistemą. Šio proceso metu aktyvuota deguonis (kitaip vadinamas medicininiu ozonu) deaktyvuojasi neutralizuodamas toksinus, laisvuosius radikalus.

kapsule3

Deguonies koncentratorius suteikia gryną medicininį deguonį kuris paduodamas į ozono generatorių. Kontroliojama pagaminto aktyvuotos deguonies dozė plūsta į kapsulę.

Kadangi oda yra didžiausias toksinus šalinantis organas, dauguma toksinų yra išprakaituojami, tokiu būdu taupant kepenų ir inkstų darbą.

Įprastai terapija trunka apie 20-30 min. Dauguma žmonių jaučiasi patogiai, kai temperatūra siekia 37-45°C. Po pirties visada reikia išgerti vandens.
Žmonės su tam tikrais sveikatos sutrikimais, kaip, pavyzdžiui, širdies ligos ar insultas, turi būti labai atsargūs su hipertermijos terapijomis ir turi būti atidžiai stebimi gydytojo. Dažniausiai tokiais atvejais hipertermijos gydymas yra ribojamas iki 5-15 min. pirmos sesijos metu, ilginant trukmę po 10, 15, 20, 25 ir galiausiai 30 minučių organizmui prisitaikius prie terminio streso.

Intensyviam kursui rekomenduojamas dažnumas 4 – 5 kartai per savaitę. Kuo dažnesnės procedūros, tuo greitesnis savijautos pagerėjimas ir aktyvesnės gijimo reakcijos.

Gijimo reakcijos gali būti kontroliuojamos reguliojant terapijos laiką, pavyzdžiui, tris kartus per savaitę po 15-25 min. sesijai. Tai labiau aktualu pacientams, kuriuos domina profilaktinės procedūros ir mieliau renkasi palaipsninį gijimo procesą.

Terapinės sesijos pabaigoje ozono mišinys yra palaipsniui neutralizuojamas aktyvuoto anglies destruktoriumi arba karštų garų ir gryno deguonies srovė leidžiama į kapsulę. Toks procesas apsaugo pacientą ir personalą nuo nepageidaujamo kiekio ozono dalelių kabineto erdvėje atidarant kapsulę.

Aktyvuoto Deguonies Hipertermijos terapijos privalumai:

 • Efektyviai slopina naviko ir mieliagrybio ląstelių augimą
 • Padidina deguonies, maistinių medžiagų, hormonų ir fermentų tiekimą paveiktoms vietoms
 • Aktyvina imuninę sistemą, didina leukocitų (baltųjų kraujo kūnelių) aktyvumą ir fagocitozę (kai baltieji kraujo kūneliai naikina svetimkūnius)
 • Gerina mitochondrijų funkciją (ląstelių struktūrą, konvertuojančią energiją, gautą iš maisto į tinkamesnę formą ląstelėms)
 • Gerina kraujotaką
 • Skatina svorio netekimą (per sesiją sudeginama apie 400 kalorijų)
 • Išvalo toksinus iš riebalinių ląstelių
 • Sumažina raumenų traukulius
 • Mažina raumenų skausmą ir įtampą
 • Pagreitina pieno rūgšties šalinimą po intensyvios treniruotės
 • Pagreitina atsistatymą po sunkios treniruotės
 • Gerina protinę veiklą
 • Aktyvina fermentus, susijusius su peroksido ar deguonies „laisvųjų radikalų” t.y. glutationo, katalazės, superoksido dismutazės (SOD) sunaikinimu
 • Padidina deguonies O2 įsisavinimą iš kraujo hemoglobino į audinius
 • Suaktyvina Acetilo Kofermento (Acetil-CoA) formavimą, kuris yra gyvybiškai svarbus metabolinei detoksikacijai
 • Įtakoja mitochondrijų judėjimo sistemą, kuri gerina visų ląstelių metabolizmą ir apsaugo nuo mutageninių pokyčių
 • Padidina raudonųjų kraujo kūnelių “lankstumą”, kraujotaką ir arterinį PO2 (deguonies kiekis)
 • Skatina retikulo-endotelio sistemą, audinių atsistatymą
 • Sutrikdo daugelio patogeninių organizmų, susidedančių iš fosfolipidų, peptidoglikanų ir polisacharidų, ląstelių apvalkalą.
 • Atveria apvalią plazmidinę DNR, kuri mažina bakterijų proliferaciją

Medicina ir sveikatinimas: lėtinių ligų prevencijai ir sveikatinimui

Estetika ir grožis: skatina lastelių regeneraciją, lėtina senėjimą, mažina celiulitą, atjaunina odą, tonizuoja odą ir raumenis.

Sporto medicina: mažina skausmą, gerina sportinius rezultatus ir ištvermę, padeda greičiau atsistatyti.

Kuo man gali būti naudinga Ozono pirtis?

Gyvenant itin užterštame pasaulyje šiandien kiekvienam žmogui tokios terapijos nauda yra neabejotina.
Ozono pirties sesijos metu kūno viduje vyksta daugybė detoksikacijos procesų. Ozono pirties poveikis limfinei ir imuninei sistemai, taip pat viso organizmo šalinimo sistemoms ir metabolizmo gerinimui pastebimas praėjus tam tikrą terapijos kursą. Tokios procedūros teigiamo poveikio sąrašas yra labai ilgas. Dauguma moterų teigia, jog tai padeda atsikratyti celiulito ir strijų, sumažina skausmus menstruacinio ciklo metu. Ši procedūra padeda greičiau gyti traumoms, ji veiksminga įvairioms odos problemoms. Kai susergate gripu ar peršalate, jūsų kūnas reaguoja pakilusią temperatūrą aktyvuodamas įmuninę sistemą, inaktyvuoja virusus, bakterijas bei sumažina ju žalą. Panaši reakcija sukeliama pirties sesijos metu. Taip pat sukeltas dirbtinis karščiavimas padeda organizmui išsivalyti nuo nepageidaujamų toksinų ir kitų „atliekų”. Gerokai sumažintas toksinų kiekis leidžia imuninei sistemai subalansuoti jos funkcionavimą, o tai leidžia pagerinti sveikatą. Po tokių procedūrų dauguma žmonių teigia atgavę prarastą gyvybingumą bei žvalumą.

Kas turėtų vengti Ozono garų kapsulės procedūros?

Tai yra veiksmingas būdas pagerinti sveikatą, kuris, tinkamai naudojant, nekelia jokios grėsmės organizmui. Nors pirties terapija yra saugi gydymo priemonė, tačiau ji nėra rekomenduojama tam tikrose sveikatos būklėse esantiems žmonėms. Mes visada patariame prieš pradedant šią procedūrą pasitarti su savo gydytoju.

* Aktyvinto Deguonies Hipertermijos terapija yra veiksmingas sveikatingumo būdas, nekeliantis pavojaus kūnui tinkamo naudojimo atveju. Tačiau būtina atkreipti dėmesį į pirties hipertermines galimai sukeltos reakcijas organizmui ir prieš naudojimą rekomenduojama visada pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.