Kineziterapijos procedūros

 

Dr. A. Albertjano klinikoje kineziterapija yra ypatinga tuo, kad yra koncentruota į kiekvieną pacientą individualiai. Kineziterapeutas nuolat prižiūri pacientą, padeda, pataria ir parenka tokius pratimus, kurie pacientui būtų sveikiausi bei užtikrinantys kokybiškesnį ryšį tarp skeleto – raumenų ir centrinės nervų sistemos. Kineziterapeutas užtikrina saugų bei taisyklingą pratimų atlikimą, formuoja kokybiško judesio suvokimą.
Kineziterapija – gydymas judesiu – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies-kraujagyslių bei kitų sistemų būklę.

 

Derinant kineziterapiją ir gydomąjį masažą – pasiekiamas greitesnis ir efektyvesnis rezultatas !

 

Pratimams atlikti naudojami nestabilūs paviršiai – plokštumos, didieji ir mažieji kamuoliai, svarmenys, lazdos, gumos, kuriais treniruojama ne tik koordinacija ir pusiausvyra, bet ir stiprinami gilieji raumenys, formuojantys taisyklingą kūno laikysena.
Individualaus užsiėmimo metu kineziterapeutas paaiškina, parodo ir moko, kaip taisyklingai atlikti kiekvieną pratimą. Efektyvus yra tik taisyklingai atliktas pratimas. Keičiantis paciento laikysenai, gerėjant sveikatos būklei, koreguojama ir individuali gydomosios mankštos programa.
Gydomojo kurso metu pamažu didinamas kineziterapijos pratimų skaičius, judesių amplitudė, intensyvumas, sudėtingumas.
Sudarant pacientams kineziterapijos mankštos programą, įvertinama ne tik bendra ligonio būklė (laikysena, tolerancija fiziniam krūviui ir t.t), biosocialinių funkcijų sutrikimai, bet ir pakenktų ar sutrikusių sistemų būklė.

 

Užsiėmimų metu siekiama:

  • Kineziterapiniais metodais ir priemonėmis maksimaliai siekiama sustabdyti patologiją ir siekti pagerinti sveikatos būklę ir darbingumą.
  • Išmokyti taisyklingai atlikti pratimus.
  • Supažindinti su ergonomikos pagrindais.
  • Ugdyti taisyklingos laikysenos įpročius.

NAUJIENA!!! – 1 mėnesio kineziterapijos užsiėmimų ABONEMENTAS

8 kartai per mėnesį, – 2 kartai per savaitę asmeniui (užsiėmimo trukmė 45 min, užsiėmimas individualus).
Klinikos specialistė įvertina paciento sveikatos būklę, išanalizuoja skausmo problemas ir sudaro individualią pratimų programą, kurios metu naudojamos kompleksinės specialios kineziterapijos metodikos.
Saugūs, individualiai parengti ir veiksmingi pratimai, užtikrina skausmo sumažėjimą ar visišką išnykimą ir lavina nusilpusias judėjimo funkcijas.
Su pacientu dirbama tik individualiai.
Abonementų kiekis ribotas.
160€ 120€

Siaubinga išmaniųjų telefonų pasekmė!!!

Išmaniųjų telefonų žala yra daug rimtesnė nei įsivaizduojama. Žiūrėjimas žemyn į mobiliuosius telefonus padidina kaklo apkrovą, nuleisdami smakrą ant krūtinės sukeliame įtampą stuburui ir smegenų kamienui. Tokia padėtis vadinama – „Žinučių kaklas“. Vietoj normalaus kaklo išlinkimo į priekį išsivysto stuburo išlinkimas atgal. Žmogaus galva sveria nuo 4,5 iki 5,4 kg, tačiau palenkus galvą 15 laipsnių kampu, svoris kaklui padidėja iki 12 kg, o palenkus galvą 60 laipsnių kampu – net iki 27 kg.

Galiausiai, kartu su pasyviu gyvenimo būdu, tai gali sukelti rimtų komplikacijų: rankų tirpimą, jėgos sumažėjimą, galvos, kaklo, pečių, nugaros skausmus, nemigą ir netgi depresiją. Taip pat tai gali turėti įtakos kvėpavimui, širdies ritmui ir kraujo spaudimui.
Šiai problemai mūsų klinika skiria ypatingą dėmesį, todėl rekomenduoja efektyvų kompleksinį gydymą.

Šis gydymas apima :

  • Akustinė bangų terapija – greitai ir tikslingai atpalaiduoja skausmingus trigerinius taškus.
  • Elektrostimuliacija – mažina  susikaupusią įtampą, skausmą.
  • Osteopatinis taškinis masažas – mažina raumenų ir emocinę įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką.
  • Kineziterapijos pratimai – optimaliai sustiprina pažeistas struktūras, išlaiko pasiektą rezultatą ilgesnį laiką.
  • Ozonoterapija.
  • Skausmo gydytojo, kineziterapeuto konsultacija bei gydymas.