Ozono terapija Klaipėdoje.  

Ozono gydomosios procedūros puikiai toleruojamos žmogaus organizmo. Ozonas neturi šalutinio poveikio, bei nesukelia alerginių reakcijų. Ozono procedūrų  poveikis daugeliu atveju yra akivaizdesni už medikamentį gydymą, todėl suteikia stabilų būklės pagerėjimo efektą.

ozono terapija klaipedoje

Ozono terapija senjorams

Garbaus amžiaus žmonės apsilankę gydytojo kabinete neretai girdi, kad sveikatos sutrikimai tėra senatvės pasekmė. Svarbu suprasti, kad senatvė nėra liga – daugelis jaučiamų simptomų, kuriuos gydytojai nurašo amžiui, daugeliu atvejų gali būti palengvinti, o kartais ir visai išgydyti.

Ozono terapija – visame pasaulyje plaičiai taikomas, nemedikamentinis  gydymas, skirtas gerinti organizmo būklę.

Daugiau+
DAHT procedura

Ozonas sveikatai

Dažnas susiduriame su būsena, kuomet nieko neskauda, bet savijauta vis vien bloga: sunku keltis rytais iš lovos, viskas aplink nervina, nėra jokio ūpo imtis naujų darbų. Šie simptomai vargina paties darbingiausio 25-50 metų amžiaus žmones. Tiesą sakant, o ko mes stebimės – juk kvėpuojame užterštu oru, valgome perdirbtą maistą, turintį mažai vitaminų, bėgame lekiame… Gydytojai jau seniai kalba apie tai, kad tokiais stresiniais laikais reikia papildomai stiprinti savo organizmą  – pageidautina natūraliomis priemonėmis, neturinčiomis šalutinio poveikio.

Daugiau+
ozonas vyru sveikatai

Ozonas urologijoje

Mūsų klinikoje pacientus priima gyd. urologas Mindaugas Raščius. Daktaras yra sukaupęs didelę inkstų, šlapimo takų akmenligės, priešinės liaukos (prostatos) ligų gydymo patirtį. „Tik tradicinės ir alternatyviosios medicinos metodų derinimas leidžia pasiekti gerų rezultatų gydant lėtinį prostatitą“, – teigia gydytojas M. Raščius.

Daugiau+