Ozono terapija senjorams

Garbaus amžiaus žmonės apsilankę gydytojo kabinete neretai  girdi, kad sveikatos sutrikimai tėra senatvės pasekmė. Svarbu suprasti, kad senatvė nėra liga – daugelis jaučiamų simptomų, kuriuos gydytojai nurašo amžiui, daugeliu atvejų gali būti palengvinti, o kartais ir visai išgydyti.

Ozono terapija – visame pasaulyje plačiai taikomas, nemedikamentinis  gydymas, skirtas gerinti organizmo būklę. Ozonas yra stipriausias gamtinis oksidantas, taip vadinamo, aktyvaus deguonies šaltinis.  Lietuvoje kaip sveikatos stiprinimo priemonė ozonas žinomas ne taip plačiai, galbūt dėl vyraujančios nuomonės, kad gydomąją galią turi tik medikamentai. Tiesa ta, kad įkvėpti didelę ozono koncentraciją būtų pavojinga plaučiams, tačiau į kraują įvedamas  grynas O3 padeda atstatyti lėtėjančius organizmo biologinius procesus, todėl  yra puikus sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms.

Ozono terapija senjorams padeda pagerinti kraujotaką, aprūpina audinius deguonimi, stiprina imunitetą, puikiai tinka lėtinių ligų prevencijai. Šios terapijos pagalba gydomos tokios ligos kaip reumatas,  arterinė hipertenzija , išeminė širdies  liga,  artritas, ozonas gali palengvinti diabeto komplikacijų, alzheimerio ligos simptomus, O3 naudojamas ir gydant vėžį. Ozonas taip pat padeda stiprinti vyresnio amžiaus žmonių nervų sistemą, jis ramina, suteikia energijos, gerina nakties miegą.

 Ozono terapija yra laikoma viena saugiausių – per 80 naudojimo metų taip ir neatrasta šalutinių poveikių – ozonas skatina natūralią organizmo apsaugą, malšina skausmą ir uždegiminius procesus, naikina visus mokslui žinomus patologinius mikroorganizmus. Nors bakterijos, virusai, patologiniai grybeliai išmoko puikiai prisitaikyti prie antibiotikų poveikio, „priprasti“ prie ozono poveikio jiems taip ir nepavyko. Skirtingai nei žmogaus ląstelės, patologiniai mikroorganizmai nėra apsaugoti nuo aktyviosios deguonies poveikio. Ozonas greitai ir patikimai juos visus sunaikina.

Pagrindinė ozono terapijos procedūra DAHT (didžioji autohemoterapija) –  gana nesudėtinga ir visiškai neskausminga. Jos metu, iš medicininio deguonies, specialiais generatoriais pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento. Saugia ozono koncentracija prisotintas kraujas grąžinamas į paciento organizmą, o vos patekęs į kraują O3 sudaro naudingus junginius (ozonidus), kurie, cirkuliuodami organizme ilgą laiką daro teigiamą poveikį. Jau po pirmos procedūros jaučiami džiuginantys rezultatai: paspartėja kraujotaka, papildomas deguonies kiekis pagerina širdies bei smegenų veiklą, jaučiama maloni šiluma galūnėse, sumažėja skausmai, pagerėja miegas,paaštrėja  klausa ir regėjimas.

Ozono procedūros skirstomos į keletą rūšių, priklausomai nuo to, kokią ligą siekiamą gydyti, kokius organizmo rodiklius norima pagerinti. O3 prisotintas kraujas gali būti suleidžiamas į veną arba raumenį, ozonuotas  fiziologinis tirpalas įvedamas intraveniškai, ozono- deguonies mišinių veikiamos trofinės opos.

Žinoma, be ozono terapijos, rekomenduojama laikytis sveikos gyvensenos principų, atsakingai rinktis maisto racioną, palaikyti optimalų fizinį aktyvumą.

Kodėl mes senstame? Kaip vyksta senėjimo procesai? Kas lemia senėjimo greitį ir senatvės ligų atsiradimą? Medicinos mokslui vis dar nepavyksta surasti visų atsakymų, bet yra gerai žinomu ir visiškai įrodytų faktų. Viena didžiausių senėjimo problemų – pablogėjusi kraujotaka ir hipoksija (deguonies trūkumas audiniuose). Sutrikus kraujotakai, šąla rankos ir kojos, svaigsta galva, silpsta regėjimas.

Hipoksija pasireiškia nuolatiniu nuovargiu, pablogėjusia nuotaika, sutrikusiu nakties miegu. Bet tai, ką jaučiame nėra blogiausia – kur kas rimtesni patologiniai pokyčiai vyksta visuose vidaus organuose. Kenčia širdis, inkstai, nervų sistema. Paskutiniai moksliniai tyrimai rodo, kad kraujotakos sutrikimai ir deguonies stoka audiniuose skatina vėžio ląstelių atsiradimą.

Kaip išvengti šių rimtų pavojų? Kraują „skystinantis“ ir kraujagysles plečiantys vaistai suteikia tik trumpalaikį poveikį, be to, sukelia daugybę šalutinių reiškinių. Vienas tokių – nutraukimo sindromas, t.y. nutraukus vaisto vartojimą, organizmo būklė staiga tampa blogesnė, nei buvo prieš gydymą.

Saugiausiu visame pasaulyje pripažintas ozono terapijos metodas, ženkliai pagerina kraujotaką, plečia kraujagysles, „skystina“ kraują ir netgi pakeičia eritrocitų membranų savybes, kas leidžia kraujo ląstelėms lengviau keisti formą ir prisitaikyti prie plonesnių kapiliarų. Audinių hipoksija dingsta jau po pirmosios ozono terapijos procedūros. Praėjus ozono terapijos kursą, jos teigiamas poveikis tik stiprėja, efektas išlieka ilgam, pagerėjusia savijauta pacientas džiaugiasi daugiau nei pusę metų. Ypač stiprų poveikį ozonas daro sergantiems širdies ir kraujagyslių, nervų ligomis. Metabolinis sindromas, 2 tipo cukrinis diabetas, kuriuos taip sunkiai įveikia vaistai, ozono pagalba daug  paprasčiau išgydomos. Klinikiniais tyrimais patvirtintas ozono terapijos veiksmingumas onkologinių, autoimuninių susirgimų, alzheimerio ligos, išsėtinės sklerozes ir kitų sunkių ligų profilaktikai ir gydymui.

Ozono terapija senjorams jau daugelį metų sėkmingai atliekama „Albertjano klinikoje“ Klaipėdoje. Profesionali ir kvalifikuota gydytojų komanda užtikriną, kad procedūros būtų tikslios ir veiksmingos.

kraujo prisotinimas ozonu

Kraujo prisotinimas ozonu

Ozonoterapiauto konsultacija

Ozono terapeuto konsultacija