PRP – kraujo plazmos injekcijos

 

PRP (kraujo plazmos injekcijos) – natūrali priemonė odos grožiui sugrąžinti, atrodyti jaunatviškai ir švytėti.

Odos senėjimas yra neišvengiamas ir kartais labai gąsdinantis, tačiau šį procesą galima pristabdyti. Ir svarbiausia – tai galime padaryti natūraliu būdu. PRP – tai būdas natūraliai atjauninti ir pagrąžinti odą suleidus į poodį trombocitais papildytos kraujo plazmos.

Nuo kitų atnaujinimo procedūrų, tokių kaip hialurono ar botulino
toksino injekcijos, PRP terapija skiriasi tuo, kad šiuo atveju regeneraciją suaktyvina iš paties žmogaus kraujo pagamintas preparatas – trombocitų koncentratas. Jis skatina elastino ir kolageno gamybą odoje, todėl raukšlės natūraliai išsilygina poodžio audiniai tampa elastingi, stangresni.

Kam ir kodėl rekomenduojama PRP?

Ši procedūra, kaip senėjimą stabdanti priemonė, rekomenduojama moterims ir vyrams maždaug nuo 30-35 metų.

Pagrindinė PRP funkcija yra ląstelių biostimuliacija, kurios metu suaktyvinami natūralūs odos fiziologiniai procesai. Visa tai lėtina odos senėjimo procesą, mažina raukšles, skatina kolageno gamybą, gerina odos tonusą, atkuria elastingumą.  Šią procedūrą galima atlikti ne tik veido, bet ir kaklo, dekoltė, plaštakų odai.

Tai ypač aktualu sergantiems akne. Injekcijos yra labai efektyvios – pakinta pati randelių tekstūra, oda labai pagražėja. Svarbu nepraleisti momento, kai pastebime, jog oda vis greičiau pavargsta, sunkiau atsikuria.

Fiziologiškai ši terapija pranašiausia tuo, kad visos mezoterapijos ir užpildai buna dirbtiniai, o čia – pagrindinė veiklioji dalis yra paties žmogaus kraujas. Tai sumažina komplikacijų tikimybę, atmeta alerginių reakcijų galimybes, taigi ši terapija yra saugesnė.

Šios procedūros negalima taikyti sergant infekcinėmis ligomis, sunkiomis odos ligomis, esant metastazams ar piktybiniams navikams, gaunantiems chemoterapijos kursą, sergantiems kraujo ligomis, kuomet yra trombocitų pakenkimas.

Vartojant antikoaguliantus, nesteroidinius vaistus nuo uždegimo, procedūrą galima atlikti po 7-10 dienų nuo vaistų nutraukimo.

Kaip vyksta PRP?

Iš kliento paimtas kraujas centrifuguojamas ir atskiriama plazma, kurioje lieka didelė trombocitų koncentracija (6 kartus didesnė nei įprastai). Juose gausu ląstelių augimo faktorių, kurie stimuliuoja žmogaus kamienines ląsteles, intensyviai gebančias atjauninti audinius. Ši prisotinta trombocitais plazma ir yra sušvirkščiama į poodį.

Paprastai prieš procedūrą atliekamas nuskausminimas, taigi PRP procedūra didelio diskomforto sukelti neturėtų. Svarbu žinoti, kad iš karto po PRP procedūros galima jausti tempimo, veržimo pojūtį odoje.

PRP – svarbus žingsnis – Trombocitų dalelių atskyrimas, naudojant specialų rezervuarą ir centrifugą yra paruošiamas trombocitų koncentratas (PRP), kurio sudėtyje yra autologinių baltųjų kraujo kūnelių.

Prieš PRP rekomenduojama pasidaryti bendrą kraujo tyrimą  ir ANA tyrimą, skirtą autoimuninėms ligoms aptikti. Bendras kraujo tyrimas parodo eritrocitų ir trombocitų kiekį kraujyje, taip pat ar nėra uždegiminių procesų. Nuo šių rodiklių priklauso PRP procedūros sėkmė ir efektyvumas.

Mūsų klinika dirba tik su geriausios kokybės medžiagomis. Mums svarbiausia – dėmesys konkrečiai žmogaus problemai. Profesionaliai ją ištiriame ir tik tuomet pritaikome procedūrą. Mums labai svarbu, kad klientai išeitų laimingi ir kitą kartą vėl sugrįžtų į mūsų kliniką. Dirbant su klientais mums svarbiausias pasitikėjimas bei rezultatai.

 

PRP poveikis

Prieš ir Po PRP terapijos

diagnostika

PRP plazmos paruošimas su Regenlab įranga.