Skausmo gydymas Klaipėdoje

Nežmoniškai gelia sąnarius? Susuko sprandą? Taip surakino stuburą, kad net iš lovos išlipti sunku? Saujomis geriame tabletes nuo skausmo, trinamės tepalais… Tam kartui regis skausmas atlėgsta, bet ateina kita diena ir vėl žengiame per tą patį kančios slenkstį. Kaip išsivaduoti iš šio užburto lėtinio skausmo rato?

 

Žinomas gydytojas Albertas Albertjan, vienintelis skausmo gydymo specialistas Vakarų Lietuvoje, teigia, jog svarbiausia nedelsti, nekentėti, nes skausmas savaime nepraeis. Juolab, kad kentėti nėra jokio reikalo. Kvalifikuotą medicininę pagalbą gali gauti kiekvienas žmogus. Ir be jokių eilių.

Skausmo gydytojas albert albertjano

Be skausmo gyventi tikrai įmanoma

 Gydytojo A. Albertjan vadovaujamoje klinikoje Klaipėdoje skausmo iškamuoti pacientai efektyviai gydomi sistemiškai derinant įvairius gydymo metodus: medikamentų injekcijas, ortokinoterapiją, ozonoterapiją, akustinės smūginės bangos terapiją, osteopatinį taškinį masažą.

Daugiau+
ozono terapija

Nugaros skausmų gydymas

Nugaros skausmai,  ko gero, dažniausiai pasitaikanti skausmo rūšis. Visame pasaulyje nerastumėte suaugusio žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nėra susidūręs su nugaros skausmu. Kas dėl to kaltas? Žinoma, pirmiausia pats žmogus, dėl netaisyklingos laikysenos, dėl per didelio darbo krūvio arba per mažo fizinio aktyvumo, netaisyklingos mitybos ir dar dėl aibės įvairiausių priežasčių. Atmetus kaltųjų paieškas turėtumėme konstatuoti svarbų faktą: stuburas – tai svarbiausia mūsų kūno „ašis“ ir pagrindinio judėjimo aparato „procesoriaus“ – nugaros smegenų, „saugykla“. Stuburas, mechaniniu požiūriu, yra labiausiai apkrauta organizmo dalis, todėl, nieko keisto, kad jis kartais „genda“.

Daugiau+
sanariai

Sąnarių skausmai: kaip gydėsi pats popiežius

Sąnarių skausmai- antra pagal dažnumą skausmų grupė po nugaros skausmų. Žmogui judant, sąnariai yra veikiami įvairių krūvių ir, laikui bėgant, natūraliai dyla. Kai sąnariuose sumažėja sinovinalinio skysčio ir išplonėja kremzlės, atsiranda trintis ir tai sukelia skausmą.

Daugiau+
galvos skausmo gydymas

Galvos skausmas – dažnas palydovas

Vargu ar pavyktų rasti žmogų, kuris bent keletą kartų gyvenime nebūtų patyręs galvos skausmo. Kai galvos skausmai kamuoja retai ir pakanka paprasčiausių vaistų be recepto –  jums pasisekė. Juk yra žmonių, kurie nuolat kenčia galvos skausmą. Ir vaistai jų dažniausiai negelbsti. Blogiausia tai, jog ju gretas bet kada gali papildyti kiekvienas iš mūsų. Užeršta aplinka, modifikuotas maistas, nuolat augantis darbo krūvis,  kasdieninė nervinė įtampa ir stresas, lėtinis nuovargis ir miego sutrikimai. Visi šie mūsų modernaus amžiaus iššūkiai būtent ir provokuoja stiprius bei įkyrius galvos skausmais. Toks skausmas – tai signalas žmogui sustoti, pailsėti, pakeisti gyvenimo būdą.

Daugiau+