Nugaros skausmų gydymas

Nugaros skausmai,  ko gero, dažniausiai pasitaikanti skausmo rūšis. Visame pasaulyje nerastumėte suaugusio žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nėra susidūręs su nugaros skausmu. Kas dėl to kaltas? Žinoma, pirmiausia pats žmogus, dėl netaisyklingos laikysenos, dėl per didelio darbo krūvio arba per mažo fizinio aktyvumo, netaisyklingos mitybos ir dar dėl aibės įvairiausių priežasčių. Atmetus kaltųjų paieškas turėtumėme konstatuoti svarbų faktą: stuburas – tai svarbiausia mūsų kūno „ašis“ ir pagrindinio judėjimo aparato „procesoriaus“ – nugaros smegenų, „saugykla“. Stuburas, mechaniniu požiūriu, yra labiausiai apkrauta organizmo dalis, todėl, nieko keisto, kad jis kartais „genda“. Kai taip nutinka, svarbiausia, nebandyti gydytis patiems, o kuo greičiau kreiptis kvalifikuotos pagalbos. Dr. A. Albertjan klinikos specializacija – įvairaus skausmo gydymas.

Klinikos vadovas gyd. A. Albertjan yra vienintelis skausmo specialistas Vakarų Lietuvoje. Unikalias skausmo gydymo metodikas jis taiko vienintelis Baltijos šalyse. Nugaros skausmo gydymas –  kasdienis Dr. A. Albertjan klinikos specialistų darbas.

Nugaros skausmo gydymo būdus galima suskirstyti į intervencinius ir konservatyvius. Intervenciniai gydymo būdai, tai pirmiausia įvairių medikamentų injekcijos, liaudiškai vadinamos „blokados“, kai vaistai suleidžiami į skausmingus taškus, paravertebraliai (šalia stuburo), arba epiduraliniu būdu. Dar vienas intervencinio gydymo būdas, unikalus gyd. Albertjan taikomų  metodikų elementas – ozono terapija. Ozono injekcijos atliekamos panašiai, kaip ir vaistų. Kartu taikoma intraveninė DAHT ozono procedūra, kuri taip pat malšina skausmą, sustiprina vaistų poveikį, atstato organizmo natūralią apsaugą ir sureguliuoja nervų sistemos veiklą. Pasitelkus ozono injekcijas, stuburo išvaržos dažnai pagydomos be operacijos.

Šalia invazinių metodų taikomas ir konservatyvus gydymas. Tai vaistai ir specialūs maisto papildai, gydymas fizioterapiniais aparatais, masažai ir, be abejo, „judėjimo gydymas“- kineziterapija. Pažeistųjų nervų šaknelių regeneracijai reikalingi ne tik vaistai, bet ir kokybiškas „maistas“, natūralios „statybinės medžiagos“ nervų atstatymui. Todėl kartu su tradicinės medicinos pripažintais medikamentais, skiriame garsios Amerikos kompanijos „Santegra“maisto papildus. Tai – visame pasaulyje pripažinti, natūralūs, ir ypač kokybiški preparatai. Ilgametė mūsų klinikos patirtis patvirtina puikų „Santegra“ papildų efektą kompleksiniame nugaros skausmo gydyme.

Klinikoje naudojami naujausi fizioterapiniai aparatai. Skausmo gydymui naudojame garsaus Vokietijos gamintojo ZIMMER akustinių-smūginių bangų aparatą. Tai viena naujausių ir efektyviausių metodikų, plačiai taikoma geriausiose Europos klinikose. Ūmiam skausmui numalšinti naudojame galingą ZIMMER krioterapijos įrenginį. Pažeistųjų raumenų atstatymui taikome raumenų elektrostimuliacijos aparatą, limfodrenažinių masažų aparatus.

Gydo ir žmogaus rankos – masažas – tūkstantmete medicinos istorija patikrintas, vienas seniausių ir  saugiausių nugaros skausmo gydymo būdų. Kvalifikuotas masažo specialistas atliks jums gydytojo paskirtą masažo kursą, kuris padės atsigauti po ligos.

Dar viena svarbi judėjimo aparato ligų gydymo taisyklė – norint kuo ilgiau išlaikyti gydymo rezultatus nepakitusius, apsisaugoti nuo ligos komplikacijų, yra būtina kineziterapija, dar vadinama „gydomoji mankšta“. Kineziterapeutas parinks jums tinkamiausius pratimus, parodys kaip taisyklingai juos atlikti mokomosios treniruotės metu. Galėsite patys nuspręsti, ar sportuosite savarankiškai, ar visą kineziterapijos kursą atliksite prižiūrimas mūsų specialisto. Kineziterapeutas taip pat pateiks rekomendacijas, kaip išsaugoti sveiką stuburą, pamokys taisyklingos judesių ergonomikos darbe ir buityje. Tik nuo jūsų priklausys, kaip ilgai išlaikysite gydymo efektą ir sveiką stuburą.

Efektyvaus Dr. A. Albertjan klinikos gydymo paslaptys – individualių gydymo metodų parinkimas kiekvienam pacientui, šiltas ir betarpiškas personalo ir paciento bendravimas, naujausių ir plačiai išbandytų gydymo metodų taikymas.

Skausmo gydymas

Skausmo gydymas injekcijomis.

fizioterapija klaipeda

Akustinių-smūginių bangų terapija

kinezeterapija klaipedoje

Osteopatinis masažas