Dr. A. Albertjan klinika

Akustinių smūginių bangų terapija

Akustinių smūginių bangų terapija – saugus ir efektyvus raumenų, sąnarių, sausgyslių ir kaulų gydymo būdas žemo dažnio garso bangomis, taikomas pečių, kelių, alkūnių skausmo (epikondilito) malšinimui, kulnų „pentinų“ šalinimui, patemptų raisčių gydymui. Taip pat skatina audinių atsinaujinimą, gerina kraujotaką ir užkerta kelią uždegimams. Paprastai rezultatas jaučiamas jau po 3 procedūrų.

Akustinės smūginės bangos gydo, nepažeisdamos organizmo audinių, laisvai praeina minkštuosius audinius ir daro maksimalų poveikį kaulų bei kremzlių audiniams. Smūginės bangos skaldo fibrozinius židinius, minkština sukietėjusius raiščius ir sausgysles, naikina susiformavusius raumenyse trigerius (skausmingus taškus).

Kulno „pentinų“ gydymas

Kulno „pentinai“ (plantarinis fascitas) – tai kaulinės ataugos, galinčios atsirasti įvairiose kulnakaulio vietose. Plantarinė fascija padeda išlaikyti pėdos skliautą ir paskirsto jėgą žmogui einant ar bėgant. Perkrovos ar traumos sukelia fascijos uždegimą ir skausmą. Negydomas skausmas stiprėja, uždegimas pereina į chroninį, pakinta eisena, atsiranda problemų kituose sąnariuose bei stubure.

Akustinių bangų terapija – tai efektyvus kulnakaulio ataugų gydymo metodas. Akustinės bangos pagerina aplink kulnakaulį esančių audinių būklę suminkštindamos juos ir tuo suteikdamos galimybę laisvai vaikščioti. 

Poveikis:

▪︎ malšina skausmą
▪︎ atpalaiduoja
▪︎ gerina kraujotaką
▪︎ stimuliuoja audinių atsinaujinimą
▪︎ užkerta kelią uždegimams

Akustinių smūginių bangų terapija (1 zona) 25€
Akustinių smūginių bangų terapija (2 zonos) 45€
Akustinių smūginių bangų terapija 3 procedūros 65€
Akustinių smūginių bangų terapija 5 procedūros 110€
Akustinių smūginių bangų terapija + masažas, 30 min. 45€
Akustinių smūginių bangų terapija + masažas, 30 min. (5 procedūros) 200€