Dr. A. Albertjan klinika

Anticeliulito kompleksas

Mūsų klinika Jums siūlo efektyvų, CELIULITĄ naikinantį kompleksą.

Kompleksą sudaro:

  • 3 ozono – deguonies mišinio injekcijų procedūros;
  • 3 anticeliulitiniai masažai rankomis;
  • 2 akustinių smūginių bangų terapijos procedūros;
  • 2 limfodrenažinės kompresinės terapijos procedūros;
  • 1 jaunystės ozono – deguonies hiperterminės kapsulės procedūra.

Ozono – deguonies mišinio injekcijos 

Į probleminę vietą suleistas ozonas aktyvuoja ne tik lipidų apykaitą, bet ir paleidžia natūralų, susikaupusių riebalų perdirbimo mechanizmą, todėl susikaupę riebalai greitai skaidosi, riebalų audinys tampa standesnis ir kompaktiškesnis.

Anticeliulitinis masažas rankomis

Masažas atliekamas naudojant specifinius, gilius masažo judesius, padedančius pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo rankomis metu oda įšildoma, judesiais skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

Akustinės smūginės bangos terapija

Neskausminga, saugi, efektyvi, II-IV celiulito stadijai tinkama procedūra. Akustinė smūginė banga veikia kūno audinius iki 6 cm gylio, nesuardant audinio. Riebalinės ląstelės turinys lengvai pereina pro ląstelės sienelę ir pasišalina per limfagysles ir kraujagysles. Tai yra saugiausias ir sveikiausias riebalų pasišalinimo būdas.

Limfodrenažinė kompresinė terapija

Įvairiomis programomis veikianti slėgio banga, padedanti išstumti  riebalus iš riebalinio audinio į limfą, taip pagreitindama jų pasišalinimą iš organizmo. Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, sumažina riebalų sankaupas.

Hiperterminė ozono terapija – viena iš veiksmingiausių kūno detoksikacijos ir ozonavimo būdų, skatinanti svorio netekimą bei mažinanti celiulitą. Šiuo metodu ozonas patenka į kūną per odą sėdint karštoje garų kapsulėje-pirtyje. Atsivėrus poroms ozonas absorbuojasi į organizmą transdermiškai (per odą) į kraują, limfos ir poodinį riebalų sluoksnius, kur aktyvuoja oksidacijos-detoksikacijos procesus, stimuliuoja organizmo imuninę sistemą ir atsparumą sulėtindamas bakterijų ir virusų augimą.

Anticeliulito kompleksas360€