Dr. A. Albertjan klinika

Apie mus

Šiandien

Dr. A. Albertjan klinikoje dirba patyrusių ir profesionalių specialistų komanda, kiekvienam pacientui skirianti ypatingą dėmesį bei suteikianti aukščiausios kokybės sveikatinimo, gydymo, reabilitacijos ir medicininės kosmetologijos paslaugas.

Gydymas

Dr. A. Albertjan klinikoje naudojami tradiciniai ir netradiciniai gydymo būdai, padedantys išgydyti tiek lėtines tiek ūmines ligas.

Veikla

Pagrindinės veiklos sritys: sveikatinimas ozonu, estetinė medicina, kineziterapija, gydytojų konsultacijos. Taip pat atliekami įvairūs tyrimai.

Gyd. Albert Albertjan

Anesteziologas reanimatologas, skausmo gydytojas, ozono terapeutas, Dr. A. Albertjan klinikos įkūrėjas.

Dr. A. Albertjan klinika savo veiklą pradėjo 2006 m. kaip „Mirameda“ klinikų tinklo Klaipėdos filialas. 2015 m., siekdama aukštesnių gydymo ir aptarnavimo standartų, Dr. A. Albertjan klinika atsiskyrė nuo tinklo ir pradėjo veikti savarankiškai.

Klinikos įkūrėjas gydytojas Albert Albertjan visada siekė rasti būdų natūraliai pagerinti pacientų sveikatą, „perkrauti“ organizmą – taip atradęs ozono terapiją šioje srityje specializavosi 15 metų. Visą šį laiką jis tobulino pasaulyje paplitusias gydymo ozonu metodikas, tad šiandien Dr. A. Albertjan klinika gali pasigirti didžiausia gydymo ozonu patirtimi Lietuvoje. Gydytojas A. Albertjan buvo Pasaulinės skausmo draugijos ir Europos ozono terapeutų asociacijos narys, nuolat kėlęs kvalifikaciją užsienyje bei reguliariai dalyvavęs tarptautiniuose kongresuose.

Pagrindinė Dr. A. Albertjan klinikos veikla yra sveikatinimas ozonu bei estetinė medicina. Klinikoje taip pat teikiamos gydytojų konsultacijos, kineziterapijos  paslaugos, atliekami tyrimai.

Klinika yra vienintelė Lietuvoje, ilgus metus bendradarbiaujanti su vokiečių įmone Hänsler Medical, kuri virš 60 metų specializuojasi ozono-deguonies terapijos srityje, atlieka mokslinius tyrimus ir organizuoja mokymus.  Ilgametė patirtis leidžia Hänsler Medical kurti išmaniausias medicinoje naudojamas ozonavimo sistemas. Hänsler Medical yra sertifikuota Tarptautinės standartizacijos organizacijos ISO 13485. Jų produktai atitinka Direktyvos 93/42/EEB dėl medicinos prietaisų reikalavimus.

Šiandien Dr. A. Albertjan klinikos pasididžiavimas – ypatinga tradicinės ir netradicinės medicinos metodų sintezė bei individualus sveikatinimo ir gydymo parinkimas kiekvienam pacientui.

„Esame dėkingi mūsų klientams, sugrįžtantiems dėl kokybiškų, veiksmingų paslaugų bei vertinantiems ypatingo dėmesio reikalaujantį specialistų darbą. Nors ozonas yra veiksmingas gydant lėtines ligas, džiugu matyti, kad vis daugėja pacientų, kurie kreipiasi į mus ne dėl užpuolusių ligų, o profilaktiškai – tokiu būdu užkirsdami kelią rimtiems susirgimams bei tausodami ne tik save, bet ir savo finansinius išteklius. Mūsų klinikoje laukiami visi – sergančiam žmogui padėsime pasveikti, o sveikam – nesusirgti“ – teigė daktaras A. Albertjan.