Dr. A. Albertjan klinika

Apie mus

Šiandien

Dr. A. Albertjan klinikoje dirba patyrusių ir profesionalių specialistų komanda, kiekvienam pacientui skirianti ypatingą dėmesį bei suteikianti aukščiausios kokybės sveikatinimo, gydymo, reabilitacijos ir medicininės kosmetologijos paslaugas.

Gydymas

Dr. A. Albertjan klinikoje naudojami tradiciniai ir netradiciniai gydymo būdai, padedantys išgydyti tiek lėtines tiek ūmines ligas.

Veikla

Pagrindinės veiklos sritys: kompleksinis, įvairaus skausmo gydymas, sveikatinimas ozonu, estetinė medicina. Klinikoje taip pat teikiamos kosmetologo, kineziterapeuto paslaugos; atliekami įvairūs tyrimai.

Dr. A. Albertjan klinika savo veiklą pradėjo 2006 m., kaip „Mirameda“ klinikų tinklo Klaipėdos filialas. 2015 m., siekdama aukštesnių gydymo ir aptarnavimo standartų, Dr. A. Albertjan klinika atsiskyrė nuo tinklo ir pradėjo veikti savarankiškai.

Klinikos įkūrėjas gydytojas Albert Albertjan visada siekė rasti būdų natūraliai pagerinti pacientų sveikatą, „perkrauti“ organizmą – taip atradęs ozono terapiją šioje srityje specializuojasi jau daugiau nei 15 metų. A. Albertjan drąsiai galima vadinti Lietuvos ozono terapijos tėvu, mat jis yra vienintelis specialistas Baltijos šalyse, įvaldęs ir tradicinius skausmo gydymo metodus, ir netradicinius – ozono terapiją. Visą dešimtmetį jis tobulino pasaulyje paplitusias gydymo ozonu metodikas, tad šiandien Dr. A. Albertjan klinika gali pasigirti didžiausia Lietuvoje patirtimi gydymo ozonu srityje! Gydytojas A. Albertjan yra Pasaulinės skausmo draugijos ir Europos ozono terapeutų asociacijos narys, nuolat keliantis kvalifikaciją užsienyje bei reguliariai dalyvaujantis tarptautiniuose kongresuose.

Pagrindinė Dr. A. Albertjan klinikos veikla yra kompleksinis, įvairaus skausmo gydymas, sveikatinimas ozonu bei estetinė medicina. Klinikoje taip pat teikiamos kineziterapijos bei kosmetologijos paslaugos. Klinika visoms procedūroms atlikti renkasi tik geriausių gamintojų medžiagas ir techniką, taiko moderniausias gydymo priemones. Čia konsultuoja ir gydo kvalifikuoti bei patyrę specialistai.

Šiandien Dr. A. Albertjan klinikos pasididžiavimas – ypatinga tradicinės ir netradicinės medicinos metodų sintezė bei individualus sveikatinimo ir gydymo parinkimas kiekvienam pacientui.

„Esame dėkingi mūsų klientams, sugrįžtantiems dėl kokybiškų, veiksmingų paslaugų bei vertinantiems ypatingo dėmesio reikalaujantį specialistų darbą. Nors ozonas yra veiksmingas gydant lėtines ligas, džiugu matyti, kad vis daugėja pacientų, kurie kreipiasi į mus ne dėl užpuolusių ligų, o profilaktiškai – tokiu būdu užkirsdami kelią rimtiems susirgimams bei tausodami ne tik save, bet ir savo finansinius išteklius. Mūsų klinikoje laukiami visi – sergančiam žmogui padėsime pasveikti, o sveikam – nesusirgti“ – teigia daktaras A. Albertjan

Play Video