Dr. A. Albertjan klinika

Dermaheal ultimatum PTX

Klaipėdoje

REVOLIUCIJA, PRALENKUSI NAUJOVES! Šis šūkis geriausiai pristato 2019 metų pasaulinę naujieną – pirmaujančios inovatyvių biomimetinių peptidų gamintojos Caregen produktą DERMAHEAL Ultimatum PTx. Tai botulino toksino poveikį turinčios revoliucinės priemonės BE toksino sudėtyje, skirtos tiek profesionaliam naudojimui tiek ir naudojimui namų salygomis.

 

Kaip išgaunamas botulino toksino poveikis?

Dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido Hexapeptide-46, Dermaheal Ultimatum PTx priemonių išgaunamas rezultatas prilygsta botulino toksino poveikiui. Šis peptidas Caregen kompanijoje buvo išradinėjamas jau ilgus metus. Įmonės įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung atrasdamas biomimetinius peptidus padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės, išgaunamos fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį.

 

Kokios pagrindinės PTX produktų savybės?

 • Heksapeptido-46 saugumas;
 • Transdermalinė patekimo sistema;
 • Įsiskverbimas per ląstelės membraną.

Kuo ypatingas Heksapeptidas-46?

Heksapeptidas-46 atpalaiduoja raumens susitraukimus, pasižymi miorelaksuojančiu poveikiu, tokiu būdu lyginamos veido mimikos raukšlės kaktoje, smulkios raukšlytės aplink akis, pykčio, skruostų raukšlės. Taip pat liftinguojamas veido ovalas, kaklo, dekoltė, riešų zonos.
Būtent todėl šis peptidas ypač veiksmingas kovojant su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, suteikti liftingo efektą.

Dermaheal Ultimatum PTx by Caregen procedūra prilygstanti botulino toksino poveikiui / botulino poveikis be toksino ir injekcijų90 €
Dermaheal Ultimatum PTx by Caregen 5 procedūrų kursas (PTx pilingas/PTx kaukė/PTx mesoserumo įvedimas Vroll aparatu/ PTx kremas)415 €

Kokie Dermaheal Ultimatum PTx rezultatai?

 • išlyginamos raukšlės;
 • susitraukia išsiplėtusios poros;
 • sumažėja pigmentacija ir odos raudonis;
 • standinama oda – liftingo efektas;
 • odai suteikiamas miorelaksuojantis poveikis;
 • sumažėja sebumo išsiskyrimas ir bėrimai

Kokius produktus galima naudoti namų sąlygomis?

Botulino poveikį galima išgauti namų sąlygomis naudojant serumą ir kremą, kuriuose esantys patentuoti peptidai suteikia ne tik momentinį, bet ir ilgalaikį efektą. Kartu su PTx procedūra palaikomas ir prailginamas botokso efektas.

Kaip vyksta su PTX produktais atliekamos procedūros?

Mūsų klinikoje atliekamą Dermaheal Ultimatum PTx veido procedūrą sudaro keli etapai:

 • Pirmas žingsnis – odos paruošimas. Atliekamas cheminis pilingas su Dermaheal Ultimatum PTx Aqua Peel, kurio sudėtyje yra biomimetinis peptidas Hexapeptide-46. Jo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda atsinaujina ir yra paruošiama gilesniam produktų į O pilingo sudėtyje esanti glikolio rūgšties koncentracija veikia kaip biologinis šveitiklis ir intensyvus odos drėkiklis.
 • Antras žingsnis – odos nuraminimas su veido kauke Dermaheal Ultimatum PTx Face Filler Mask. Ši kaukė ramina odą ir suteikia miorelaksacinį poveikį
 • Trečias žingsnis – serumo įvedimas į problemines sritis. Dermaheal Ultimatum PTx serumas įvedamas į odą specialaus aparato pagalba, kurio dėka efektas po procedūros būna dar didesnis ir ilgiau išliekantis, kadangi serumas dėl nanoinkapsuliacijos metodo prasiskverbia į gilesnius odos audinius.
 • Ketvirtas žingsnis – Dermaheal Ultimatum PTx kremu įmasažuojamos sritys, kuriose buvo atliekama procedūra. Šis žingsnis atliekamas prieš tai atliktų veiksmų užtvirtinimui bei poveikio ir rezultato sustiprinimui.

Kaip grindžiamas produktų efektyvumas?

Produktų efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais, kurie prasideda dar ląstelės lygmenyje. Vėliau stebima kokius teigiamus pokyčius kiekvienas produktas užtikrina odoje. Tyrimai atliekami laboritorijose. Visi gaunami rezultatai kruopščiai kataloguojami, kad Caregen kompanija moksliniais tyrimais galėtų įrodyti savo pasiekimus ir produktų efektyvumą.

Priemonių poveikiai įrodyti klinikiniais tyrimais bei patvirtinti histologiniais, toksikologiniais, imunologiniais, imunohistocheminiais tyrimais, atliktais in vivo bei in vitro.

Visi Caregen produktai yra patentuoti ir naudojami kosmetikos rinkoje visame pasaulyje. Patvirtinti aukštais kokybės standartais – PCRS (Personal Care and Products Council), taip pat ISO 900, 1 ISO 400.