Dr. A. Albertjan klinika

Estetinė medicina

Ozono mišinio injekcijos

Ozonas – viena efektyviausių priemonių, galinčių normalizuoti su amžiumi lėtėjančius organizmo procesus, nuo kurių ir priklauso žmogaus biologinis amžius. Patekęs į poodį jis skverbiasi į pažeistus audinius, atstatydamas buvusią jų struktūrą ir normalias funkcijas, suaktyvina limfos apytaką ir, neleisdamas kauptis celiulitą sudarantiems toksinams, panaikina ir „apelsino žievelės“ odą. Todėl, galima teigti, kad ozonas naikina pačias senėjimo ir celiulito atsiradimo priežastis, ne tik jų padarinius.

PRP terapija

PRP (kraujo plazmos injekcijos) – natūrali priemonė odos grožiui sugrąžinti, atrodyti jaunatviškai ir švytėti. Odos senėjimas yra neišvengiamas ir kartais labai gąsdinantis, tačiau šį procesą galima pristabdyti. Ir svarbiausia – tai galimа padaryti natūraliu būdu. PRP – tai būdas natūraliai atjauninti ir pagražinti odą suleidus į poodį trombocitais papildytos kraujo plazmos.

Anticeliulito kompleksas

Mūsų klinika Jums siūlo efektyvų celiulitą naikinantį kompleksą, kurį sudaro: 

✓ 3 ozono – deguonies mišinio injekcijų procedūros

✓ 3 anticeliulitiniai masažai rankomis

✓ 2 akustinių smūginių bangų terapijos procedūros

✓ 2 limfodrenažinės kompresinės terapijos (su kosmetika) procedūros

Akustinės smūginės bangos terapija

Akustinė smuginių bangų terapija – tai neinvazinis, saugus ir neskausmingas metodas gydyti celiulitą, šalinti strijas, lieknėti bei stangrinti kūno odą. Smūginės bangos stimuliuoja mikrocirkuliaciją audiniuose bei jų regeneracinius procesus. Akustinė banga sukuria ir perduoda energiją į celiulito/suglebimo pažeistus audinius. Akustinės bangos laikinai padidina membraninį pralaidumą neardydamos ląstelės vientisumo, taip skatindamos skysčių ir riebalinių sankaupų pasišalinimą.

i-PRF

Prancūzų kompanija „Process For PRF“ išrado inovatyvų, veiksmingą ir veiksmingą ir visiškai natūralų metodą, vadinamą PRF. Šis metodas yra skirtas kasdienių ir sudėtingų estetikos, bei sveikatos problemų sprendimui be chirurginės intervencijos.

PRF metodas – vienintelis pasaulyje, kuriame naudojamas kraujo koncentratas yra praturtintas kamieninėmis ląstelėmis bei augimo faktoriais, o tai žaibiškai mobilizuoja organizmo imunitetą, skatina audinių regeneracijos procesus.

Mezoterapija

Mezoterapija – tai veiksminga medicininė procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius lokaliai įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. 

Mūsų klinikoje naudojami Apriline mezoterapijos preparatai. Tai naujos kartos užpildų ir biorevitalizantų linija su peptidais, sukurta stabilizuotos, biotechnologinės kilmės hialurono rūgšties pagrindu, pagaminta Suiselle labaratorijoje Šveicarijoje. 

Peptidai – tai naujos kartos injekcijos. Preparatų sudėtyje nėra kenksmingų priemaišų, elementų, kurie keltų pavojų odai. Natūralus procesas, kuris vyksta veikiant peptidams, visiškai saugus, nėra jokio šalutinio poveikio.