Dr. A. Albertjan klinika

Hiperterminė kapsulė

Kam reikalingas deguonis mūsų sveikatai?

Siekiant išlaikyti optimalią sveikatos būklę, žmogaus ląstelėms reikalingas tinkamas deguonies kiekis. Kaip ir daugelis pirmuonių, virusai, bakterijos ir grybai beveik visi yra anaerobiniai, t. y. šie mikrobai nėra prisitaikę gyventi deguonies erdvėje. Saugiai prisotinus organizmą (išskyrus plaučius) aktyvuotu deguonimi, ligas sukeliantys anaerobiniai mikrobai galiausiai nustoja egzistuoti.

Aktyvuoto deguonies terapijos, tarp jų ir ozono terapija, yra veiksmingos, nes prisotina kūną aktyvuoto deguonies atomais. Dioksido deguonis ir jo produktai yra labai veiksmingi oksidatoriai: jie neutralizuoja atliekas, toksinus ir mikrobus.

Kuo naudinga hiperterminė aktyvuoto deguonies terapija?

Hiperterminė aktyvuoto deguonies terapija yra vienas iš veiksmingiausių kūno detoksikacijos būdų, praktikuojama daugelį metų. Šiuo metodu aktyvuotas deguonis patenka į kūną per odą sėdint karštoje garų kapsulėje-pirtyje. Kai odos poros nuo garų atsiveria, aktyvuotas deguonis absorbuojasi į organizmą transdermiškai (per odą) į kraują, limfos ir poodinį riebalų sluoksnius, kur aktyvuoja oksidacijos-detoksikacijos procesus, stimuliuoja organizmo imuninę sistemą ir atsparumą sulėtinant bakterijų ir virusų augimą.

Kadangi didžioji dalis toksinų kaupiasi limfoje ir riebaliniame audinyje, o oda yra didžiausias toksinus šalinantis organas, šis metodas yra efektyviausias būdas pašalinti juos iš organizmo, o riebalinis sluoksnis tampa nereikalingas ir pasišalina. Tai įrodo numestas svoris po hiperterminės aktyvuoto deguonies kapsulės-pirties terapijos.

Taip pat pastebima tendencija, jog po šios procedūros oda tampa lygi, švelni ir be dėmių. Pašalinus toksinus iš sistemos, daugelio organizmo funkcijų yra atstatomos ir jis sveiksta pats, natūraliai. Kartais aktyvuoto deguonies panaudojimas garų pirtyje po nuoseklaus gydymo gali sukelti “gydomąją krizę”, kuri jaučiama kaip lengvas peršalimo sindromas. Tai yra ženklas, jog vyksta gijimo procesas. Po detoksikacijos oda tampa gyvybingesne ir pradeda „kvėpuoti”, kas pagerina organizmo imunitetą.

Aktyvuoto deguonies hiperterminės kapsulės procedūra40€

Kaip vyksta aktyvinto deguonies kapsulės terapija?

Pacientas atsisėda į hiperterminę garų kapsulę, tačiau galva lieka kapsulės išorėje, tad žmogus gali kvėpuoti kambario oru (arba deguonimi, kaip įprasta deguonies sesijose). Atsisėdus į garų kapsulę, aplink kaklą sandariai apvyniojamas rankšluostis.

Specialiai įrengtas apipūtimas, esantis prieš paciento veidą, tiekia jonizuotą deguonies srovę, kuri aprūpina žmogų grynu deguonimi kvėpavimui, siekiant užtikrinti kuo didesnį deguonies prisotinimą kraujyje.

Aktyvuoto deguonies infuzijos proceso metu aktyvuotas deguonis reaguoja su vandeniu, virsdamas sterilizuojančiu reaktyviu junginiu H2O2 odos paviršiuje, kuris per išsiplėtusias odos poras patenka į kraujotaką ir limfos sistemą. Šio proceso metu aktyvuotas deguonis  deaktyvuojasi neutralizuodamas toksinus, laisvuosius radikalus.

Deguonies koncentratorius suteikia gryną medicininį deguonį, kuris paduodamas į generatorių. Kontroliuojama pagaminto aktyvuoto deguonies dozė plūsta į kapsulę.

Kadangi oda yra didžiausias toksinus šalinantis organas, dauguma toksinų yra išprakaituojami, tokiu būdu taupant kepenų ir inkstų darbą.

Įprastai terapija trunka apie 30 min. Dauguma žmonių jaučiasi patogiai, kai temperatūra siekia 37–42°C. Po pirties visada reikia išgerti vandens.

Intensyviam kursui rekomenduojamas dažnumas yra 4–5 kartai per savaitę. Kuo dažnesnės procedūros, tuo greitesnis savijautos pagerėjimas ir aktyvesnės gijimo reakcijos.

Gijimo reakcijos gali būti kontroliuojamos reguliuojant terapijos laiką, pavyzdžiui, tris kartus per savaitę po 15–25 min. sesijai. Tai labiau aktualu pacientams, kuriuos domina profilaktinės procedūros ir mieliau renkasi palaipsninį gijimo procesą.

Terapinės sesijos pabaigoje aktyvuoto deguonies mišinys yra palaipsniui neutralizuojamas aktyvuoto anglies destruktoriumi arba karštų garų ir gryno deguonies srovė leidžiama į kapsulę. Toks procesas apsaugo pacientą ir personalą nuo nepageidaujamo kiekio aktyvuoto deguonies dalelių kabineto erdvėje atidarant kapsulę.

Aktyvuoto deguonies kapsulės privalumai:

▪︎ Stiprina imuninę sistemą
▪︎ Gerina kraujotaką
▪︎ Lėtina senėjimą
▪︎ Skatina svorio netekimą
▪︎ Mažina celiulitą
▪︎ Atjaunina, tonizuoja odą
▪︎ Išvalo toksinus iš riebalinių ląstelių
▪︎ Sumažina raumenų traukulius
▪︎ Mažina raumenų skausmą ir įtampą
▪︎ Gerina protinę veiklą
▪︎ Padidina deguonies įsisavinimą iš kraujo į audinius
▪︎ Užkerta kelią lėtinėms ligoms

Kam derėtų vengti aktyvuoto deguonies kapsulės procedūros?

Tai yra veiksmingas būdas pagerinti sveikatą, kuris nekelia jokios grėsmės organizmui, tačiau, turint sveikatos sutrikimų, prieš pradedant procedūrą rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Pavyzdžiui, kenčiantiems nuo širdies ligų ar insulto, hipertermijos gydymas yra atliekamas stebint gydytojui ir ribojamas dažniausiai iki 5–15 min. pirmos sesijos metu, ilginant trukmę po 10, 15, 20, 25 ir galiausiai iki 30 minučių, organizmui prisitaikius prie terminio streso.

Play Video