Dr. A. Albertjan klinika

i-PRF

Klaipėdoje ir Vilniuje

Prancūzų kompanija „Process For PRF“ išrado inovatyvų, veiksmingą ir veiksmingą ir visiškai natūralų metodą, vadinamą PRF. Šis metodas yra skirtas kasdienių ir sudėtingų estetikos, bei sveikatos problemų sprendimui be chirurginės intervencijos.

 

PRF metodas – vienintelis pasaulyje, kuriame naudojamas kraujo koncentratas yra praturtintas kamieninėmis ląstelėmis bei augimo faktoriais, o tai žaibiškai mobilizuoja organizmo imunitetą, skatina audinių regeneracijos procesus.

 

i-PRF kas tai?

i-PRF (injekuojamas trombocitais praturtintas fibrinas) – tai vienintelis 100% natūralus kraujo koncentratas be jokių cheminių priedų. I-PRF yra moksliškai pagrįstas ir plačiai naudojamas daugelyje sričių, pvz.: kosmetinėje chirurgijoje, žaizdų gydyme, odontologijoje ir t.t.

 

DERMATOLOGIJA

Regeneruoja ir lėtina senėjimo procesą odoje

Švytinti ir sveika oda, vešlūs plaukai dar nebuvo taip lengvai ir saugiai pasiekiami! Rinkitės i-PRF metodą ir džiaukitės mažėjančiomis raukšlėmis ir aknės randais, nykstančiais plikimo požymiais.

i-PRF kraujo koncentrate esantys augimo faktoriai stimuliuoja kolageno bei elastano gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gavybą ir naujų kraujagyslių formąvimąsi, todėl rezultatai tikrai bus pastebimi. Be to, i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

i-PRF               220€

Kuo PRF skiriasi nuo PRP?

 

Pagrindiniai skirtumai tarp PRF ir PRP:

PRF PRP
Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka leukocitai, trombocitai su visais augimo faktoriais ir kamieninėmis ląstelėmis, kurios užtikrina regeneraciją ir nuolat gerėjančius rezultatus.
Po injekcijos įleistas kraujo koncentratas dėl skysto fibrino tinklo net 10 – 14 dienų audinyje skleidžia augimo faktorius, kurie užtikrina audinių regeneraciją.
Išgavimo procesas yra visiškai natūralus, be jokių cheminių priedų

Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka trombocitai be augimo faktorių ir labai nedidelis kiekis leukocitų, kurių veikimo laiką sutrumpina mėgintuvėlyje esantys farmaciniai priedai

Po injekcijos PRP plazma yra aktyvi trumpesnį laiką.

PRP procese naudojamos kraujo krešėjimą stabdančios medžiagos.

i-PRF metodo nauda:

  • Atnaujina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistina
  • Itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų
  • Naikina smulkias raukšleles
  • Galima naudoti kaip užpildą gilių raukšlių išlyginimui
  • Gydo plaukų slinkimą
  • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų
  • Pagreitina žaizdų gijimą po nudegimų.

 

Prieš procedūrą rekomenduojama atlikti ANA antibranduolinių antikūnų kraujo tyrimą (nustatyti ar pacientas neserga imunologinėmis ligomis).