Dr. A. Albertjan klinika

Kineziterapija ir fizioterapija

Kineziterapijos užsiėmimai

Kineziterapija (gydymas judesiu) – tai viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų organizmo sistemų būklę.

Masažai

Masažas – plačiai taikoma kineziterapijos rūšis sveikatai stiprinti, darbingumui bei psichinėms bei fizinėms žmogaus jėgoms grąžinti.

Akustinė smūginių bangų terapija

Akustinės smūginės bangos terapija – efektyvus raumenų sistemos skausmo gydymo būdas. Tai greitas ir efektyvus sąnarių, raumenų, sausgyslių ir net kaulų gydymo būdas, kuris paprastai derinamas su osteopatiniu taškiniu masažu, taip gaunant dvigubai geresnius skausmo gydymo rezultatus. „Smūginės bangos yra žemo dažniogarso bangos, kurios nukreipiamos į skausmingą vietą. Rezultatas jaučiamas jau po kelių procedūrų“ – teigia gydytojas A. Albertjan.

Limfodrenažas

Limfodrenažas – vienas iš efektyviausių būdų siekiant palaikyti gerą limfinės sistemos darbą, pagerinti kraujotaką bei užkirsti kelią įvairioms ligoms.

 

Žmogaus limfinė sistema yra svarbi kiekvieno organizmo dalis. Ji siejasi su kraujotakos sistema bei stipriai veikia imuninę sistemą.