Dr. A. Albertjan klinika

Kineziterapijos užsiėmimai

Kineziterapija (gydymas judesiu) – tai viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų organizmo sistemų būklę.

Dr. A. Albertjano klinikoje kineziterapija yra koncentruota į kiekvieną pacientą individualiai. Kineziterapeutas nuolat prižiūri pacientą, padeda, pataria ir parenka tokius pratimus, kurie pacientui būtų sveikiausi bei užtikrinantys kokybiškesnį ryšį tarp skeleto – raumenų ir centrinės nervų sistemos. Kineziterapeutas užtikrina saugų bei taisyklingą pratimų atlikimą, formuoja kokybiško judesio suvokimą.

Pratimams atlikti naudojami nestabilūs paviršiai – plokštumos, didieji ir mažieji kamuoliai, svarmenys, lazdos, gumos, kuriais treniruojama ne tik koordinacija ir pusiausvyra, bet ir stiprinami gilieji raumenys, formuojantys taisyklingą kūno laikyseną.

Individualaus užsiėmimo metu kineziterapeutas paaiškina, parodo ir moko, kaip taisyklingai atlikti kiekvieną pratimą. Efektyvus yra tik taisyklingai atliktas pratimas. Keičiantis paciento laikysenai, gerėjant sveikatos būklei, koreguojama ir individuali gydomosios mankštos programa.

Kineziterapeuto konsultacija (individuali, 1 val.) 25€
Kineziterapijos užsiėmimas (individualus, iki 1 val.) 25€

Gydomojo kurso metu pamažu didinamas kineziterapijos pratimų skaičius, judesių amplitudė, intensyvumas, sudėtingumas.
Sudarant pacientams kineziterapijos mankštos programą, įvertinama ne tik bendra ligonio būklė (laikysena, tolerancija fiziniam krūviui ir t.t), biosocialinių funkcijų sutrikimai, bet ir pakenktų ar sutrikusių sistemų būklė.

Užsiėmimų metu siekiama:

▪︎ kineziterapiniais metodais ir priemonėmis maksimaliai sustabdyti patologiją ir siekti pagerinti sveikatos būklę ir darbingumą;
▪︎ išmokyti taisyklingai atlikti pratimus;
▪︎ supažindinti su ergonomikos pagrindais;
▪︎ ugdyti taisyklingos laikysenos įpročius.

Derinant kineziterapiją ir gydomąjį masažą pasiekiamas greitesnis ir efektyvesnis rezultatas.