Dr. A. Albertjan klinika

Kraujagyslių chirurgija

Siekiant išvengti venų varikozės progresavimo, kraujagyslių chirurgai pataria kreiptis į juos vos tik pajutus pirmuosius simptomus. Jei jaučiate maudžiantį kojų skausmą, nuovargį, tinimą, kojų mėšlungį, pastebėjote išryškėjusį kraujagyslių tinklą – rekomenduojama nedelsiant kreiptis į specialistą.

Konsultacijos metu gydytojas angiochirurgas:

▪︎ įvertina paciento būklę,
▪︎ atlieka dvigubo skenavimo echoskopinį tyrimą,
▪︎ rekomenduoja ir aptaria tinkamiausius gydymo metodus.

Dr. A. Albertjan klinikoje pacientus konsultuoja gydytoja angiochirurgė med. m. dr. Elvyra Stanevičiūtė.

Skleroterapija

Skleroterapija – tai veiksmingas nepageidaujamų kojų venų ir kapiliarų panaikinimas nechirurginiu būdu.

Gydytojas į veną suleidžia sklerozuojančias medžiagas, dėl kurių poveikio venos susitraukia ir kelių savaičių bėgyje visiškai išnyksta.

Reikalingų procedūrų skaičius priklauso individualiai nuo paciento venų varikozės lygio, išsiplėtusių venų kiekio, tačiau dažniausiai rezultatui pasiekti prireikia 3-4 procedūrų.

Po procedūros injekcijos vietos užklijuojamos pleistru ir užmaunamos kompresinės kojinės, kurias reikia nešioti apie 2 savaites. Po procedūros 3-4 savaites reikėtų vengti ilgo sėdėjimo, stovėjimo, negalima lankytis pirtyse, skristi lėktuvu, kaitintis saulėje, lankytis soliariumuose, nes tai gali sukelti hiperpigmentaciją.

Galimos komplikacijos

Skleroterapija yra vienas iš populiariausių venų šalinimo būdų, tačiau reikia turėti omenyje ir galimą šalutinį poveikį. Neretai po procedūros gali būti jaučiamas vidutinio stiprumo niežulys, diskomfortas dūrio vietoje, mėlynės.

Vasarą kojų venų ligos paūmėja, todėl rekomenduojama varikozines kojų venas gydyti prieš šiltąjį metų laiką.

 

gydytojaI

Dr. Elvyra Stanevičiūtė

Kraujagyslių chirurgė

Kraujagyslių chirurgo konsultacija su dvigubo skenavimo echoskopiniu tyrimu80€
Skleroterapija120€