Dr. A. Albertjan klinika

Masažai

Masažas – plačiai taikoma kineziterapijos rūšis sveikatai stiprinti, darbingumui bei psichinėms bei fizinėms žmogaus jėgoms grąžinti.

Norint maksimalios naudos, patartina masažus derinti su kineziterapijos užsiėmimais. Sudarius mankštos, apšilimo programą, atsižvelgiant į paciento būklę, problemines sritis, masažo efektas išsilaikys ilgiau. Tokiu būdu, rezultatai bus pasiekiami greičiau ir efektyviau.

Klinikoje, masažo metu specialistas kompetentingai įvertins paciento būklę, atpažins problemines sritis, pakonsultuos ir individualiai pritaikys masažo techniką ir būdus (spaudimus, tempimus, žnaibymus, vibraciją ir kitokius rankomis atliekamus fizinius veikimus).

Parinks tinkamiausią ir taisyklingiausią kūno padėtį.

Užtikrins procedūros saugumą bei profesionalumą.

Mūsų klinikoje norint efektyviau pasiekti optimalių rezultatų, kartu su masažu specialistas pritaiko smūgio bangos terapiją.

Medicinoje taikomos smūginės bangos yra garso bangos, kurios perduoda aukštą energiją į skaudamą tašką ir skatina gijimo, regeneracinius ir atkuriamuosius procesus. Tokiu būdu yra greičiau pašalinama raumens įtampa ar su ja susiję negalavimai.

Masažas rankomis gydomasis klasikinis (30 min.) 25€
Masažas rankomis gydomasis klasikinis (30 min., 10 procedūrų kursas) 225€
Viso kūno masažas rankomis gydomasis klasikinis (60 min.) 50€
Masažas rankomis gydomasis klasikinis (60 min., 5 procedūrų kursas) 200€
Masažas rankomis gydomasis klasikinis (60 min., 10 procedūrų kursas) 400€
Pėdų masažas (30 min.) 25€