Dr. A. Albertjan klinika

Ozono mišinio injekcijos

Ozonas – viena efektyviausių priemonių, galinčių normalizuoti su amžiumi lėtėjančius organizmo procesus, nuo kurių ir priklauso žmogaus biologinis amžius. Patekęs į poodį jis skverbiasi į pažeistus audinius, atstatydamas buvusią jų struktūrą ir normalias funkcijas, suaktyvina limfos apytaką ir, neleisdamas kauptis celiulitą sudarantiems toksinams, panaikina ir „apelsino žievelės“ odą. Todėl, galima teigti, kad ozonas naikina pačias senėjimo ir celiulito atsiradimo priežastis, ne tik jų padarinius.


Suleistas ozonas ne tik aktyvuoja lipidų apykaitą, bet ir paleidžia natūralų nuosavų energijos atsargų, t.y. susikaupusių riebalų, perdirbimo mechanizmą, todėl, atliekant ozono injekcijas, susikaupusių riebalų greitai mažėja, riebalų audinys tampa standesnis ir kompaktiškesnis, taip pasiekiami puikūs rezultatai formuojant kūno kontūrus (neoperacinis figūros modeliavimas, nechirurginė lipoksacija), pvz. mažinant pagurklį, atkuriant veido ovalą, dailinant krūtų, šlaunų bei sėdmenų formas. Taip pat ozono injekcijų metu greitai pašalinami ir susikaupę riebalai pilvo srityje (ypač iš jo apačios), o tai itin sunku pasiekti kitais žinomais korekcijos būdais ar laikantis dietos. Oda neglęžta, atvirkščiai, gerėja jos struktūra, didėja elastingumas ir išorė, atkuriamas raumenų tonusas, stiprėja ir tonizuojasi visi paveikti audiniai.

Kokiais atvejais taikoma?

Ozono injekcijos veiksmingos ne tik aknės, celiulito gydymui, riebalų mažinimui, plaukų stiprinimui ar odos senėjimo prevencijai, bet ir esant odos nudegimams, naikinant pigmentines dėmes, lyginant net įsisenėjusius randus.

Ozono mišinio injekcijos veido srityje60€
Ozono mišinio injekcijos veido. kaklo ir dekoltė srityje75€
Ozono mišinio injekcijos skalpo zonoje (adatinės)50€
Ozono mišinio injekcijos pilvo ir juosmens srityse50€
Ozono mišinio injekcijos sėdmenų ir kojų srityje60€
Ozono mišinio injekcijos rankų srityse50€

Ozono mišinio injekcijų privalumai

Išskirtinis ozono injekcijų privalumas – ne tik jų natūrali ir ekologiška sudėtis (be sintetinių medžiagų), bet ir garantuotas saugumas, kadangi ozono injekcijos nesukelia jokio šalutinio poveikio, komplikacijų ar pripratimo. Labiausiai džiugina tai, kad šios ekologiškos ir visiškai saugios procedūros suteikia maksimalų efektą, kuris pastebimas jau po kelių pirmųjų gydymo seansų.

Poveikis:

▪︎ raukšlių, pigmentinių dėmių šalinimas
▪︎ plaukų stiprinimas
▪︎ poodinių riebalų skaidymas
▪︎ suaktyvinamas ląstelių imunitetas
▪︎ skatinamas audinių atsinaujinimas ir regeneracija (dėl to atkuriamas suglebusios odos elastingumas ir stangrumas)
▪︎ užtikrinamas ląstelių aprūpinimas deguonimi, kuris būtinas palaikyti visoms jų gyvybinėms funkcijoms (todėl tai puiki prevencija prieš odos senėjimą)
▪︎ valoma ir skaistinama oda, šalinant iš jos toksinus, šlakus, laisvuosius radikalus ir kt.
▪︎ tvirtinamas jungiamasis audinys (celiulito prevencija)